Τετάρτη 24 Νοεμβρίου 2010

Με σβηστές μηχανές η Μπάρτσα 3-0 τον ΠΑΟ

Αντίο στην Ευρώπη είπε ο ΠΑΟ
Με χαλαρούς ρυθμούς πολλές φορές πιο χαλαρά και από προπόνηση η Μπαρτσελόνα νίκησε με 3-0 τον ΠΑΟ στο ΟΑΚΑ. Οι πράσινοι περιορίστηκαν σε παθητικό ρόλο με μαζική άμυνα προσπαθώντας να κρατήσουν το σκορ σε χαμηλά επίπεδα. Με αυτή την ήττα τρελειώνει η φετινή Ευρωπαϊκή πορεία του ΠΑΟ

Δεύτερη συνεχόμενη ήττα

Την ήττα γνλώρισε στην εμβολιμη 11η αγωνιστική της Δ Εθνικής η ομάδα της Κυπαρισσιας στην Σπάρτη με 2-0. Σε ένα αγώνα κόντρα σε μια από τις πιο ισχυρές ομάδες του 6ου Ομίλου

Εργοτέλης - Ολυμπιακός 0-2

Μόνος πρώτος

Σπουδαία νίκη για τον Ολυμπιακό στο δεύτερο ημίχρονο που παίχτηκε στο Παγκρήτιο κόντρα στον Εργοτέλη με 2-0-. Τα γκολ για τους ερυθρόλευκους οι Πάντελιτς και Φουστερ

Live Εργοτελής - Ολυμπιακός το δεύτερο ημίχρονο NovaSprosts 2

0-0 το πρώτο ημίχρονο

Το δεύτερο ημίχρονο μεταξύ Εργοτέλη - Ολυμπιακού στις 5 από το Παγκρήτιο , στον αγώνα που είχε διακοπή στο τελος του πρώτπου ημιχρόνου με το σκορ 0-0 λόγω της βρόχης

Αδειαζει η πολυκατοικία της ΝΔ

Μειον δύο για τη ΝΔ

Το μαρτύριο της σταγόνας φαίνεται ότι περνά ο Αντώνης Σαμαράς που βλέπει από την Κυριακή και μετά κάθε μέρα να του φεύγει και ένας βουλευτής. Προφανώς τις επόμενες μέρες θα ακολουθήσουν και άλλοι , οι οποίοι και αναμένονται να προσαρτηθούν στο κόμα της Ντόρα Μπακογιάννη.

Εκτός ΝΔ και ο Γιώργος Κοντογιάννης

Μετά την ομιλία του στη Βουλή

Την αποχώρησή του από το κόμμα της ΝΔ και την ανεξαρτητοποίησή του ανακοίνωσει ο βουλευτής Ηλείας Γιώργος Κοντογιάννης με επιστολή του προς τον πρόεδρο της Βουλής Φίλιππο Πετσάλνικο

Λαμψη αστερών στις 15 Δεκεμβρίου στο Καραϊσκακη

Αγώνας για φιλανθρωπικούς σκοπούς

Φίλοι Ζιντάν φίλοι Ρονάλντο κόντρα σε επίλεκτους απο τον  Ολυμπιακό σε ένα ματς με φιλανθρωπικό χαρακτήρα στις 15 Δεκεμβρίου στο Καραϊσκακι , τα έσοδα απο από το οποίο θα διατεθούν σε φιλανθρωπικούς σκοπούς.