Τρίτη, 8 Ιουνίου 2010

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλων των αγώνων του Μουντιάλ 2010

1ος ΟΜΙΛΟΣ
11 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
18:00 Νότια Αφρική - Μεξικό
20:30 Ουρουγουάη - Γαλλία
16 Ιουνίου - Πρετόρια
22:30 Νότια Αφρική-Ουρουγουάη
17 Ιουνίου - Πολοκουάνε
13:30 Γαλλία-Μεξικό
22 Ιουνίου - Μπλεμφοντέιν
18:00 Γαλλία-Ν. Αφρική
18:00 Μεξικό-Ουρουγουάη

2ος ΟΜΙΛΟΣ....
12 Ιουνίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
15:30 Αργεντινή-Νιγηρία
18:00 Νότια Κορέα-ΕΛΛΑΔΑ
17 Ιουνίου - Μπλεμφοντέιν
18:00 ΕΛΛΑΔΑ-Νιγηρία
17 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
22:30 Αργεντινή-Νότια Κορέα
22 Ιουνίου - Ντουρμπάν
22:30 Νιγηρία-Νότια Κορέα
22 Ιουνίου - Πολοκουάνε
22:30 ΕΛΛΑΔΑ-Αργεντινή

3ος ΟΜΙΛΟΣ
12 Ιουνίου - Ρούστενμπουργκ
22:30 Αγγλία-ΗΠΑ
13 Ιουνίου - Πολοκουάνε
15:30 Αλγερία-Σλοβενία
18 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
18:00 Σλοβενία-ΗΠΑ
18 Ιουνίου - Κέιπ Τάουν
22:30 Αγγλία-Αλγερία
23 Ιουνίου - Πρετόρια
18:00 ΗΠΑ-Αλγερία
23 Ιουνίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
18:00 Σλοβενία-Αγγλία

4ος ΟΜΙΛΟΣ
13 Ιουνίου - Πρετόρια
18:00 Γερμανία-Αυστραλία
13 Ιουνίου - Ντουρμπάν
22:30 Σερβία-Γκάνα
18 Ιουνίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
15:30 Γερμανία-Σερβία
19 Ιουνίου - Ρούστενμπουργκ
15:30 Γκάνα-Αυστραλία
23 Ιουνίου - Νελσπρουιτ
22:30 Αυστραλία-Σερβία
23 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
22:30 Γκάνα-Γερμανία

5ος ΟΜΙΛΟΣ
14 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
15:30 Ολλανδία-Δανία
14 Ιουνίου - Μπλεμφοντέιν
18:00 Ιαπωνία-Καμερούν
19 Ιουνίου - Ντουρμπάν
18:00 Ολλανδία-Ιαπωνία
19 Ιουνίου - Πρετόρια
22:30 Καμερούν-Δανία
24 Ιουνίου - Κέιπ Τάουν
22:30 Καμερούν-Ολλανδία
24 Ιουνίου - Ρούστενμπουργκ
22:30 Δανία-Ιαπωνία

6ος ΟΜΙΛΟΣ
14 Ιουνίου - Ρούστενμπουργκ
22:30 Ιταλία-Παραγουάη
15 Ιουνίου - Κέιπ Τάουν
15:30 Νέα Ζηλανδία-Σλοβακία
20 Ιουνίου - Μπλεμφοντέιν
15:30 Σλοβακία-Παραγουάη
20 Ιουνίου - Νελσπρούιτ
18:00 Ιταλία-Νέα Ζηλανδία
24 Ιουνίου - Πολοκουάνε
18:00 Παραγουάη-Νέα Ζηλανδία
24 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
18:00 Σλοβακία-Ιταλία

7ος ΟΜΙΛΟΣ
15 Ιουνίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
18:00 Ακτή Ελεφαντοστού-Πορτογαλία
15 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
22:30 Βραζιλία-Βόρεια Κορέα
20 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
22:30 Βραζιλία-Ακτή Ελεφαντοστού
21 Ιουνίου - Κέιπ Τάουν
15:30 Πορτογαλία-Βόρεια Κορέα
25 Ιουνίου - Ντουρμπάν
18:00 Βόρεια Κορέα-Ακτή Ελεφαντοστού
25 Ιουνίου - Νελσπρούιτ
18:00 Πορτογαλία-Βραζιλία

8ος ΟΜΙΛΟΣ
16 Ιουνίου - Νελσπρούιτ
15:30 Ονδούρα-Χιλή
16 Ιουνίου - Ντουρμπάν
18:00 Ισπανία-Ελβετία
21 Ιουνίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
18:00 Χιλή-Ελβετία
21 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
22:30 Ισπανία-Ονδούρα
25 Ιουνίου - Μπλεμφοντέιν
22:30 Ελβετία-Ονδούρα
25 Ιουνίου - Πρετόρια
22:30 Χιλή-Ισπανία

ΦΑΣΗ «16»
26 Ιουνίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
49. 18:00 Πρώτος 1ου Ομίλου-Δεύτερος 2ου Ομίλου
26 Ιουνίου - Ρούστενμπουργκ
50. 22:30 Πρώτος 3ου Ομίλου-Δεύτεος 4ου Ομίλου
27 Ιουνίου - Μπλεμφοντέιν
51. 18:00 Πρώτος 4ου Ομίλου-Δεύτερος 3ου Ομίλου
27 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
52. 22:30 Πρώτος 2ου Ομίλου-Δεύτερος 1ου Ομίλου
28 Ιουνίου - Ντουρμπάν
53. 18:00 Πρώτος 5ου Ομίλου-2ος 6ου Ομίλου
28 Ιουνίου - Γιοχάνεσμπουργκ
54. 22:30 Πρώτος 7ου Ομίλου-2ος 8ου Ομίλου
29 Ιουνίου - Πρετόρια
55. 18:00 Πρώτος 6ου Ομίλου-Δεύτερος 5ου Ομίλου
29 Ιουνίου - Κέιπ Τάουν
56. 22:30 Πρώτος 8ου Ομίλου-Δεύτερος 6ου Ομίλου

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
2 Ιουλίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
57. 18:00 Νικητής 53-Νικητής 54
2 Ιουλίου - Γιοχάνεσμπουργκ
58. 22:30 Νικητής 49-Νικητής 50
3 Ιουλίου - Κέιπ Τάουν
59. 18:00 Νικητής 52-Νικητής 51
3 Ιουλίου - Γιοχάνεσμπουργκ
60. 22:30 Νικητής 55-Νικητής 56

ΗΜΙΤΕΛΙΚΑ
6 Ιουλίου - Κέιπ Τάουν
61. 22:30 Νικητής 58-Νικητής 57
7 Ιουλίου - Ντουρμπάν
62. 22:30 Νικητής 59-Νικητής 60

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
10 Ιουλίου - Πορτ Ελίζαμπεθ
22:30 Ηττημένος 61-Ηττημένος 62

ΤΕΛΙΚΟΣ
11 Ιουλίου - Γιοχάνεσμπουργκ
22:30 Νικητής 61-Νικητής 62

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Related Posts with Thumbnails